Firmalar
Map

Mert Plastik

Adres
İvedik Organize Sanayi Bölgesi Ağaçişleri Yapı Kooperatifi 691. Sokak No:89-91 İvedik OSB/ANKARA
Telefon
+90 312 394 09 79
Fax
+90 312 354 01 13
Firma Yetkilisi
Hasan KAYMAK
E-mail
Mert Plastik Ltd.Şti. 1992 yılında kaliteli üretim ilkesiyle kurulmuş olup 1992 yılından itibaren TEDAŞ Genel Müdürlüğü, Telekom Genel Müdürlüğü ve TOKİ şartnamelelerine uygun kaliteli üretim yapmaya devam etmektedir. Mert Plastik Ltd.Şti. deneğimli ve eğitimli personel yapısıyla siz sayın müşterilerimize malzeme temini ve satış sonrası hizmet ilkelerimizden kesinlikle taviz vermeden tüm sorunlarınıza cevap vermek için çalışmaktadır.  Mert Plastik'i diğer firmalardan ayıran temel özellikler; Mert Plastik Ltd.Şti. standartlara uygun orjinal hammadde ile üretim yapmaktadır ve kendi labaratuarlarında ve teknik ekibiyle üretilen her malzemeyi tek tek test ederek sizlere sorunsuz sevk edilmesini sağlamaktadır. Firmamız 30.000.000 metre/yıl, 30.000 ton hammadde işleme kapasitesine sahip olup, konusunda uzman olan ekibimiz ile 24 saat üretim yapmaktadır.  Neden Mert Plastik ?
  • Mert Plastik; Koşulsuz İstinasız Orjinal ve Kalitesi Yüksek Hammedde Kullanır.
  • Mert Plastik; Türkiye'nin ender en çağdaş makina parkına ve ekipmanına sahip modern firmalarından biridir.
  • Mert Plastik; Her türlü probleminizi çözecek teknik alt yapıya ve kadroya sahiptir.
  • Mert Plastik; Ürettiği her ürünün test ve analizlerini sürekli olarak yapan kalite kontrol sistemine sahiptir.
  • Mert Plastik; TSE Standartları ve ISO 9001:2008 standartlarına sahip, Türk Telekom, Tedaş, DSİ, DHMİ, Askeri Projeler, Karayolları ve birçok kurum tarafından yeterlilik almış, onay görmüş ve kalitesini kanıtlamış bir firmadır.
  • MERT PLASTiK, ismi kalite güven ve başarı garantisidir.
  • Bizler Mert Plastik olarak; sadece çeşitli Plastik Borular üretmediğimizin aynı zamanda Türkiye'nin Geleceğine ve aynı zamanda Teknolojik alt yapısına en kaliteli hizmeti sunmanın gururu ile üretim yaptığımızın farkındayız..
Logo ve Ürünlerimiz (1)