Firmalar
Map

ÜNAL ASANSÖR ve İNŞ.SAN.TİC. LTD.ŞTİ

Adres
İVOĞSAN/YENİMAHALLE/ANKARA
Telefon
+90 533 162 72 42
Firma Yetkilisi
BARIŞ KARAARSLAN
E-mail
Kuruluş Tarihi
1993-01-01
   Firmamız 1993 yılından bu yana her türlü tam otomatik asansör, hidrolik, montaj, revizyon, bakım, taahhüt işleri, otomatik asansör butonları, revizyon seti son şeklini alana kadar kendi bünyesinde üretmekte ve faaliyetini sürdürmektedir. 
   Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar hizmet veren firmamız asansör kapı ve kabinleri de taban içi kaplamaya uygun renkte dükap süspansiyonlarının kaymalı fren tipinde olmakla birlikte isteğe göre kayma fren tertibatı uygulanmakta olup iki (2) sene garantilidir. Ayrıca kabin tabanlarına aşırı yük sistemi, ithal havalandırma fanı, taban seramik kaplama veya ithal kaplama tercih edilen ebatta ayna, boru veya standart küpeşte tipi yapılmaktadır. 
   Kabinlerimiz ( 4 ve 8 kişilikte ) Laminant paslanmaz kaplama, ahşap veya özel malzemelerle kaplı,aşırı yük tabanlı direkt / endirekt aydınlatmalı seramik veya dükap tabanlı imalatlardır. Değişik teknik ve görsel özelliklerde tam / yarı panoramik kabinlerimiz CE ve TSE uygun, kalite belgesine Sahiptir. Tüm asansör çeşitlerine uygun hız ve güçte makineler, hız kontrollü asansörler yapılmaktadır. Kumanda panoları tek hızlı, çift hızlı sellektif, dublex, simplex olarak yapılmaktadır. Kumanda panolarında PTC devreli, faz koruma rölesi, kaçak akım rölesi, aşırı yük sistemi, revizyon sistemi mevcuttur. Motor devreleri termik şalter ve motor koruma ile korunmaktadır. 
   Ünal Asansör, kalite konusunda verdiği önemi ISO 9001 ve CE kalite sertifikasına uygun olarak sürdürdüğü üretim, montaj, revizyon, bakım, kapı, buton ve tüm asansör malzemeleri ile hizmet vermektedir
   Amacımız, müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünler sunmaktır. Bu gaye içerisinde alanın düzgün ekibiyle müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyarız. SAYGILARIMIZLA BARIŞ KARAARSLAN
Logo ve Ürünlerimiz (1)